Nawigacja

   Skrzynka podawcza
   Miasto Gdańsk


   Informacje
Realizowane:
Modernizacja ul. Kępnej - etap II
Aktualizacja: 2018-08-14


Zmiany Organizacji Ruchu:
Modernizacja ul. Kępnej - etap II
Aktualizacja: 2018-08-14


Realizowane:
Kontynuacja układania płyt typy jomb w ul. Kutnowskiej i ul. Łęczyckiej ...
Aktualizacja: 2018-08-13


Realizowane:
Modernizacja Al. Grunwaldzkiej na odcinku od ul. Opackiej do PKM/ul. Abr...
Aktualizacja: 2018-08-10


Zmiany Organizacji Ruchu:
Modernizacja Al. Grunwaldzkiej na odcinku od ul. Opackiej do PKM/ul. Abr...
Aktualizacja: 2018-08-10


Chodniki:
2018 - Program modernizacji chodników w Gdańsku - edycja 2018- lista pod...
Aktualizacja: 2018-08-09


W przygotowaniu:
Nowe wiaty przystankowe na terenie Gminy Miasta Gdańska
Aktualizacja: 2018-08-07


Realizowane:
Zagospodarowanie zespołu parkowo - rekreacyjnego Jar Wilanowska w Gdańsk...
Aktualizacja: 2018-08-06


Modernizacja Al. Grunwaldzkiej na odcinku od ul. Opackiej do P...
Aktualizacja, 10.08.2018 r.

Prace przy modernizacji odcinka al. Grunwaldzkiej wkraczają w decydującą fazę. W najbliższym tygodniu planowane są zmiany w organizacji ruchu w kierunku z Sopotu do Gdańska Wrzeszcza.
Przewidujemy, że zamykanie będą kolejne pasy przebudowywanej jezdni - najpierw pas prawy i środkowy, następnie środkowy i lewy. W tym czasie bez zmian utrzymany będzie ruch pieszych i rowerzystów w rejonie placu budowy. Aby skrócić czas prowadzenia robót, prace będą prowadzone także w godzinach nocnych.

Poniżej harmonogram prac:
- Od godziny 6 rano 12.08. (niedziela), do godzin porannych 13.08. (poniedziałek)– planowane jest zawężenie ruchu na odcinku od stacji paliw w okolicy skrzyżowania z ul. Abrahama do marketu budowlanego
- W dniach 15.08 (środa), od godziny 16 do dnia 20.08 (poniedziałek, godziny poranne) – planowane jest zawężenie ruchu na odcinku od skrzyżowania al. Grunwaldzkiej z ul. Opacką do skrzyżowania z ul. Derdowskiego oraz od okolic Olivia Business Centre do Alchemii

W tym czasie na poszczególnych odcinkach odbywać się będzie frezowanie i położone zostaną warstwy wiążące nawierzchni. O kolejny zmianach w organizacji ruchu informować będziemy z wyprzedzeniem. Przepraszamy za utrudnienia i apelujemy o ostrożną jazdę.

Aktualizacja 6.08.2018 r.


Uwaga kierowcy!

W związku z koniecznością wykonania prac wodno-kanalizacyjnych przy modernizacji Al. Grunwaldzkiej od ul. Opackiej do PKM/ul. Abrahama, informujemy, że 7 i 8 sierpnia w godzinach wieczornych i nocnych planowane są zmiany w organizacji ruchu.

- 07.08.2018 (wtorek) godz. 19:00 - zamknięciu ulegnie skrzyżowanie przy ul.Derdowskiego,
odblokowane po wykonaniu prac w dniu 08.08.2018 godz. 6:00. Dojazd z ul. Polanki do al. Grunwaldzkiej będzie możliwy ul. Bażyńskiego

- 08.08.2018 (środa) godz. 19:00 - zamknięciu ulegnie skrzyżowanie przy ul.Bażyńskiego,
odblokowane po wykonaniu prac w dniu 09.08.2018 godz. 6:00. Dojazd z ul. Polanki do al. Grunwaldzkiej będzie możliwy ul. Derdowskiego

mapa poglądowa

mapa poglądowa***
UWAGA, OD 2 SIERPNIA ZMIANY NA AL. GRUNWALDZKIEJ

W związku z postępem prac przy modernizacji Al. Grunwaldzkiej, na odcinku od ul. Opackiej do PKM/ul. Abrahama informujemy, że od najbliższego czwartku, 2 sierpnia w godzinach porannych planowane jest wyłączenie z ruchu skrajnego, lewego pasa jezdni od ul. Opackiej do PKM/ul. Abrahama.

Ruch odbywać się będzie po dwóch pasach (prawym i środkowym). W związku z zamknięciem lewego pasa zamknięty zostanie bezpośredni zjazd z Al. Grunwaldzkiej w ul. Piastowską oraz pasy do zawracania: przed skrzyżowaniem z ul. Derdowskiego i ul. Kołobrzeską. Objazd do ul. Piastowskiej poprowadzony zostanie przez ul. Pomorską. Przystanek autobusowy zlokalizowany na wysokości hali Olivii zostanie przesunięty o około 150 m w kierunku Olivia Buisness Center. Relacje piesze zostaną zachowane. Taka organizacja ruchu potrwa ok. 2 tygodni. O kolejnych zmianach będziemy informować z wyprzedzeniem. Za niedogodności związane z realizacją robót przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

UWAGA! OD 24 LIPCA DO 4 SIERPNIA PRACE NOCNE W AL. GRUNWALDZKIEJ!


W związku z kontynuacją prac w Al. Grunwaldzkiej i przystąpieniem do robót związanych z modernizacją kanalizacji deszczowej, od 24 lipca do 4 sierpnia, planowane jest wykonywanie prac w godzinach nocnych - od godz. 20 do 6 rano. Roboty będą prowadzone na odcinku od ul. Opackiej do ul. Abrahama, co będzie się wiązało z lokalnym zawężeniami środkowego i lewego pasa jezdni w kierunku Gdańska. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.
Uwaga kierowcy! Zmiany w ruchu na Al. Grunwaldzkiej!


W związku z planowanym na 16 lipca rozpoczęciem I etapu prac związanych z modernizacją Al. Grunwaldzkiej na odcinku od ul. Opackiej do PKM/ul. Abrahama ok. godziny 5:30 wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu polegająca na wyłączeniu z ruchu prawego pasa jezdni w kierunku Gdańska. W tym czasie wykonawca przystąpi do realizacji robót sieciowych i rozbiórkowych. Lewoskręty na wszystkich skrzyżowaniach będą utrzymane tak długo jak będzie to możliwe. Przystanek autobusowy na wysokości Castoramy zostanie przeniesiony o ok. 50 m. w kierunku ul. Bażyńskiego. Natomiast przystanek przy ul. Opackiej zostanie cofnięty o 50 m w kierunku Sopotu. Relacje piesze zostaną zachowane. Taka organizacja ruchu potrwa ok. 2 tygodnie. O kolejnych zmianach będziemy informować z wyprzedzeniem. Za niedogodności związane z realizacją robót przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

mapa poglądowa

   Z fotogalerii
   Unia Europejska
   Nowe ogłoszenia
"Wykonanie dojścia pieszego w rejonie ulic Gośc... 604612-N-2018 z dnia 2018-08-14
Informacja z otwarcia ofert z dnia 2018-08-14
Zagospodarowanie terenu kompleksu sportowego pr... 604139-N-2018 z dnia 2018-08-14
   Prawo
Dziennik Ustaw RP

Dziennik Urzędowy RP Monitor Polski